14 06 1941

убийство отцов

  Ritvars Jansons 25 3 2018


 

 

 


 

 

 

CV
RITVARS JANSONS

Dzimšanas dati: 24.12.1968 Tukumā
Izglītība un zinātniskie grādi:

2009.g. Vēstures doktora zinātniskais grāds Latvijas vēsturē
LU Vēstures un filozofijas fakultātes doktora studiju
programma.
2003.g. Sociālo zinātņu maģistra grāds politikas zinātnē
Latvijas Universitāte LU Sociālo zinātņu fakultātes politikas
zinātnes maģistratūra.
1993.g. LU Vēstures un filozofijas fakultātes
Vēstures nodaļa, vēsturnieks, vēstures pasniedzējs.

Darba pieredze: 05. 08. 2014 – 05.03. 2015 LPSR VDK dokumentu zinātniskās

izpētes komisijas priekšsēdētāja vietnieks
20.06.2013 – 05.03. 2015 Rīgas domes deputāts
01.10. 2009 - 30.03. 2015 Latvijas Okupācijas muzeja biedrības
Latvijas Okupācijas muzeja vēsturnieks, ekspozīcijas kurators,
direktora vietnieks

 

25.05. 2006 - 04. 03. 2009
Valsts kanceleja, līgumdarbs Komisijai PSRS totalitārā
komunistiskā okupācijas režīma upuru skaita un masu kapu
vietu noteikšanai, informācijas par represijām un masveida
deportācijām apkopošanai un Latvijas valstij un tās
iedzīvotājiem nodarīto zaudējumu aprēķināšanai
09.11. 2007 - 29. 12. 2008
Latvijas Valsts arhīva Sabiedrisko attiecību un dokumentu
popularizācijas daļas vecākais referents
01.02. 1996 - 31.10.2007
Satversmes aizsardzības biroja Totalitārisma seku
dokumentēšanas centra speciālists zinātniski pētnieciskajā
darbā
01.06.1994 - 31.01.1996
Totalitārisma seku dokumentēšanas centra galvenais speciālists
1993. - 1994. Augstākās Padomes Totalitāro režīmu noziegumu
izmeklēšanas komisijas reģionālās grupas vadītājs

 

 

Informācija par deputātu
Dzimšanas gads: 1968
Dzīvesvieta: Rīga
E-pasta adrese: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Izglītība: augstākā
Ievēlēts no saraksta: Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
 Darbība 12.Saeimā:
 
● Mandāta saņemšana / nolikšana / atjaunošana / Frakcija
No Līdz Frakcija Amats
05.03.2015   Apstiprināts uz laiku, kamēr ministra pienākumus pilda deputāti, kuri ievēlēti no Nacionālā apvienības “Visu Latvijai!”–“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Rīgas vēlēšanu apgabala kandidātu saraksta  
05.03.2015   Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija Deputāts
 
● Komisijas
Nosaukums Amats No Līdz
Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija Deputāts 05.03.2015 01.08.2017
Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija Deputāts 05.03.2015 13.10.2016
Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija Deputāts 13.10.2016 18.10.2016
Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija Priekšsēdētājs 18.10.2016 12.01.2017
Juridiskā komisija Deputāts 12.01.2017  
Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija Priekšsēdētājs 01.08.2017  
● Parlamentārās izmeklēšanas komisijas
Nosaukums Amats No Līdz
Parlamentārās izmeklēšanas komisija par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesā Nr.16870000911 Deputāts 27.07.2017 02.02.2018
● Apakškomisijas
Nosaukums Amats No Līdz
Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisija Deputāts 11.03.2015  
Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisija Deputāts 25.01.2017

кадры 25 марта 2018